Błysk Sp. z o.o.

to wiodący dystrybutor kosmetyków oraz chemii gospodarczej. Na rynku z powodzeniem działamy już przeszło 27 lat, począwszy od 1991 roku. Dzięki naszemu doświadczeniu zyskaliśmy uznanie i zaufanie tysięcy Klientów, z którymi prowadzimy stałą współpracę oraz dajemy możliwość poznania, a także sprzedaży wyjątkowych, sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych przez nas marek. Cały czas poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy do niej wysokiej jakości kosmetyki z potencjałem rozwoju na Polskim rynku. Posiadamy zarówno znane marki masowe, jak również produkty na wyłączność, które szeroko rozwijamy w obszarze dystrybucji oraz marketingu.

Naszym Klientom oferujemy m.in. bardzo popularne kosmetyki koreańskie Holika Holika, produkty do makijażu Makeup Revolution, doskonałej jakości lakiery hybrydowe Provocater, artykuły gospodarstwa domowego FINE, ekologiczną markę Natur Planet oraz wiele popularnych i znanych brandów: Nivea, Loreal, Marion, Verona, Joanna, Eveline Cosmetics, Max Factor, Bielenda i wiele innych.

W ramach grupy kapitałowej Błysk Sp. z o.o. działa kilka niezależnych spółek w tym:

  • BŁYSK – dystrybucja kosmetyków i chemii gospodarczej;
  • Drogerie Polskie – Franczyzowa sieć sklepów, która została „powołana do życia” w roku 2010. Obecnie jest najszybciej rozwijającą się siecią drogeryjną w Polsce, zrzeszającą ponad 200 sklepów;
  • Drogerie Visage – sklepy własne;
  • SELECTED – marki własne kosmetyczne i selektywne;
  • FINE – marka własna zawierająca w swojej ofercie produkty gospodarstwa domowego;
  • Błysk Investment Group – zajmująca się branżą nieruchomości.

Co jeszcze powinieneś o nas wiedzieć?

  • Po pierwsze posiadamy własne centra dystrybucyjne, dzięki czemu każdego miesiąca zapewniamy terminowe dostawy do ponad 2500 naszych Klientów.
  • Po drugie współpracujemy z największymi sieciami na polskim rynku.
  • Po trzecie w naszej ofercie znajduje się na obecny moment aż 12.000 różnych pozycji, wśród których nawet najbardziej wymagający Klient jest w stanie znaleźć interesujące go marki i produkty. 
  • Ponadto nasza praca i wysiłki sprawiły, że możemy pochwalić się wieloma nagrodami oraz wyróżnieniami, które otrzymaliśmy z uwagi na doświadczenie, zaangażowanie oraz jakość współpracy i usług jakie zapewniamy naszym Klientom.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o przejście do zakładki kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania oraz udzielimy dodatkowych informacji.

Nagrody i wyróżnienia:

Nagrody i wyróżnienia